Služby Inspekce NEMOPAS Brno

Mezi moje hlavní služby, které nabízím patří inspekce nemovitostí a s ní související technická zkoumání. Inspekce nemovitostí provádí kontrolu nemovitosti a ohodnocení jejího stavu. Provádím kontroly všech nemovitostí, rodinných domů, bytů, jiných budov.

Dále provádím projektovou činnost ve výstavbě jako jsou pasporty staveb, studie , projekty pro stavební povolení, návrhy interiérů. 

Služby nabízené v rámci projektu NEMOPAS, tedy inspekce nemovitostí. Proškolení inspektoři nemovitostí zajistí veškerou prohlídku nemovitosti. Od základů až po střechu. Pomocí specializovaných přístrojů na měření tepelné propustnosti, hluku apod. dokáží změřit a najít mnoho skrytých vad nemovitosti.

nemopas klasik

NEMOPAS - INSPEKCE NEMOVITOSTÍ

Kupujete dům nebo byt a nechcete koupit „zajíce v pytli“? Chystáte se na převzetí domu nebo bytu od realizační firmy nebo developera? Požadujete inspekci se zárukou za budoucí vady?  

penb

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Prodáváte nebo pronajímáte dům. Podle zákona máte mít pro kupujícího průkaz energetické náročnosti.

expertní znalecká činnost

Expertní a diagnostické služby

Máte plísně? Zátéká Vám do sklepa nebo střechy?
Reklamujete vady provedení u realizační firmy?
Potřebujete soudně znalecký posudek?

Certifikace stavby

CERTIFIKACE VÝSTAVBY

Tato služba pomáhá realizační firmě eliminovat rizika poruch na dokončeném objektu a prokázat kupujícím nemovitostí svou kvalitní práci.