Novinky z Inspekcí nemovitostí

Připravila jsem pro vás informace z oblasti inspekce nemovitostí. Zajímavosti, novinky nebo jen události o kterých byste měli vědět nebo fakta která byste měli v oblasti nemovitostí a inspekce nebo prověření stavu nemovitosti vědět.

 

 • Stavební dozor vs. Inspekce nemovitosti?

  Stavební dozor vs. Inspekce nemovitosti?

  6.6.2018

  Jaký je rozdíl mezi stavebním dozorem a inspekcí nemovitosti? Toto je otázka, kterou si pokládá plno našich klientů. Rádi bychom Vám tedy vysvětlili základní rozdíly u těchto dvou činností.

 • Jak na kontrolu RD

  Jak na kontrolu RD

  3.5.2018

  O inspekci nemovitosti jako takové jsme si řekli už opravdu hodně. Nyní to vezmeme pěkně od začátku a popořade. Představte si, že jste se právě rozhodli koupit rodiný dům. A jak nyní postupovat?

 • Proč chtít inspekci nemovitostí?

  Proč chtít inspekci nemovitostí?

  4.10.2017

  Zajímá vás otázka, proč je dobré nechat si udělat inspekci Vaší nemovitosti? 

 • Co odhalí inspekce nemovitosti

  Co odhalí inspekce nemovitosti

  25.9.2017

  Inspekce nemovitosti prozkoumává celou Vaši nemovitost, jedná se o kontrolu od suterénu až po půdu a kontroluje se stav v oblastech statika, hydroizolace, povrchy, požár -bezpečnost, zvuk a hluk, úniky tepla, zdravotní nezávadnost, technická zařízení. 

 • Diagnostické služby

  Diagnostické služby

  13.9.2017

  Na stavbách, nemovitostech i domech je neustále možné diagnostikovat jejich stav. Často si nás najímají firmy, které hledají experty na diagnostické služby. Co v tomto případě zkoumáme?

 • Postup inspekce a dotazy

  Postup inspekce a dotazy

  2.8.2017

  V rámci inspekce Nemopas máte telefonickou konzultaci zdarma.